gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ до проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»

02 липня 2019

Проект наказу Міністерства соціальної політики „Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року            № 1338”  (далі – проект наказу)  розроблено Державною службою України з питань праці, доопрацьовано після узгоджувальної наради з Державною регуляторною службою, Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні та погоджено Міністерством соціальної політики України.

Метою розроблення  проекту наказу  є оптимізація проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, охорону праці, промислову безпеку, гігієну праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, здійснення державного гірничого нагляду та складання розпорядчих документів за їх результатами, а також актуалізація та приведення форм документів, які складаються за результатами здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень Держпраці щодо накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення до вимог чинного законодавства.

Пропозиції та зауваження до проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою: Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: dsp@dsp.gov.ua;   тел.: 226-20-83, факс 289-55-24.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному сайті Держпраці: www.dsp.gov.ua (розділ „Громадянам” → підрозділ „Консультації з громадскістю”).

Проект наказу 

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця