gov.ua Державні сайти України
Пошук

Посилено взаємодію Головного управління Держпраці с Управлінням Укртрансбезпеки у Харківській області

11 травня 2018

З метою попередження нещасних випадків на автомобільному транспорті загального користування, зменшення дорожньо-транспортних пригод 11 травня відбулася спільна нарада Головного управління Держпраці у Харківській області та Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.

В нараді взяли участь начальник Головного управління Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський, начальник Управління Укртрансбезпеки у Харківській області Євген Шатохін, представники Управління патрульної поліції, Служби автомобільних доріг в Харківській області та представники автотранспортних підприємств Харківщини.

Володимир Рожанський акцентував увагу на дотриманні вимог законодавства про працю та охорону праці, зокрема він зазначив: «Треба звернути особливу увагу на проведення періодичних та передрейсових медичних оглядів водіїв, дотримання режиму праці та відпочинку. Також акцентую на недопущенія неофіційного працевлаштування водіїв, адже тільки у разі легального працевлаштування можливо дотримуватися всіх норм охорони праці та забезпечувати працівників гідними умовами праці».

Євген Шатохін розповів про скоєні ДТП та зафіксовані порушення перевізниками вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Було прийнято рішення та узгоджено дії щодо посилення державного контролю та нагляду за безпекою пасажирських перевезень автобусами та перевезень організованих груп дітей. Керівникам автотранспортних підприємств доручено забезпечувати неухильне дотримання стандартів техніки безпеки, оформлення дозвільних документів, проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Подальша співпраця Головного управління Держпраці у Харківській області та Управління Укртрансбезпеки у Харківській області була скріплена підписанням угоди.