gov.ua Державні сайти України
Пошук

Понад півсотні шкіл Полтавщини долучилися до проведення регіонального етапу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

20 лютого 2019

З нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці на Полтавщині проходить  регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”, організатором якого є ДП “Науково-виробничий журнал “Охорона праці”.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь юні таланти 58 закладів освіти та виховання області. До Управління Держпраці у Полтавській області вже надійшло близько двох сотень конкурсних робіт, але, зважаючи на численні прохання учасників, прийом малюнків на регіональний етап продовжено до першого березня 2019 року.

До складу журі з визначення переможців конкурсу учнівської молоді закладів Полтавської області заплановано долучити представників Управлінь Держпраці та  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, працівників освіти та керівників підприємств. Члени комісії мають визначити кращі творчі роботи, які будуть представляти Полтавщину у фінальному турі конкурсу у м. Київ.