gov.ua Державні сайти України
Пошук

Понад 70 закладів освіти Черкащини долучилися до проведення регіонального етапу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

18 лютого 2019

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Черкаській області проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», організатором якого є Державне підприємство «Науково-виробничий журнал «Охорона праці».

У регіональному етапі конкурсу взяли участь юні художники понад 70 закладів освіти і виховання області. До Управління Держпраці у Черкаській області продовжують надходити творчі доробки юних майстрів, тому, зважаючи на значний соціальний інтерес до конкурсу і численні прохання учасників, за рішенням журі конкурсу прийом робіт учасників на регіональний етап продовжено до 28 лютого 2019 року.

У регіонах Черкащини на базі навчальних закладів проводяться попередні етапи конкурсу малюнка. Так, головні державні інспектори Управління Василь Штанько, Галина Дяченко і Руслана Зубрицька взяли участь у роботі журі попереднього етапу конкурсу малюнка, що відбувся у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти у Черкаській області (відділення м. Ватутіне). Журі на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи відділення м. Ватутіне Валентиною Кириленко високо оцінило майстерність дітей і прийняло рішення додатково відзначити авторів найкращих робіт.

Активно долучилися до участі у конкурсі малюнка юні таланти шкіл  № 9, 18 та 20. Черкаси, які провели у навчальних закладах уроки з питань охорони праці, виставки малюнків тощо. Цього року значне зацікавлення учасників конкурсу викликала тема охорони праці на будівництві, небезпеки при проведенні робіт на висоті. До висвітлення тематики небезпек на будівництві звернулися учні Драбівської дитячої школи мистецтв, уманських шкіл № 5, 8, 10, 11, 17, Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, арт-студії Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика тощо.