gov.ua Державні сайти України
Пошук

Понад 2,7 мільйона гривень доведеться сплатити підприємству Івано-Франківщини за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці

09 серпня 2018

В місті Івано-Франківську інспекторами праці здійснено інспекційне відвідування однієї із будівельних фірм, під час якого виявлено низку порушень законодавства про працю, зокрема, непроведення індексації заробітної плати та оплати праці за роботу в нічний, надурочний та святковий час.

На виконання припису інспекторів праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області роботодавцем нараховано і виплачено працівникам заробітну плату за роботу в  нічний, надурочний та святковий час у розмірі 120,7 тис. грн., а також проведено індексацію заробітної плати у розмірі 61,7 тис. грн.

За порушення законодавства про працю до суб’єкта господарювання застосовано фінансові санкції, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України, у розмірі 2 млн. 732 тис. 682 грн.

Держпраці нагадує, що відповідно до пункту 29 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну та не у повному обсязі виплату заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування.