gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавська область дбає про інформованість громадян щодо коронавірусу

26 лютого 2020

За участі першого заступника начальника Управління Держпраці у Полтавській області Олександра Масленка відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

На необхідності приділити окрему та особливу увагу роз’яснювальній роботі щодо запобігання коронавірусу наголосив  голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, який наголосив на необхідності максимально розповсюджувати буклети, листівки, плакати щодо профілактики коронавірусу.

Як поінформував директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, на Полтавщині перевірили лікувальні заклади щодо забезпечення засобами захисту, захисним одягом, профілактичними препаратами та  дезінфікуючими засобами. Він наголосив, що рівень захворюваності на грип та ГРВІ в області порівняно з минулим тижнем знизився на 18% і є нижчим за показники по Україні.

Заступник директора державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр» Анатолій Журавльов розповів, що на сьомий день обсервації евакуйовані з Китаю українці здорові.

Також на комісії погодили, що необхідно звернутися до фармацевтичних структур не спекулювати на ліках.