gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: у ПАТ «Укрнафта» проведено навчання з Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій

11 листопада 2019

На Полтавщині головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Володимир Яретик та Дмитро Жабо зустрілись із працівниками ПАТ «Укрнафта» та опрацювали з персоналом автозаправної станції створення безпечних  умов праці.

Під час зустрічі до відома присутніх довели обставини та причини групового нещасного випадку, який нещодавно стався у Луганській області. Там під час виконання робіт при зливі нафтопродуктів з бензовозу постраждали двоє осіб: працівник автозаправної станції в результаті нещасного випадку загинув, а водій підприємства-перевізника нафтопродуктів з міста Кременчука отримав значні опіки.

В ході навчання, яке для безпосередніх виконавців робіт провели посадові особи Управління Держпраці у Полтавській області, пов’язані з організацією виконання робіт підвищеної небезпеки, відбулось практичне відпрацювання дій персоналу автозаправної станції у разі розливу нафтопродуктів під час виконання робіт по зливу нафтопродуктів з бензовозу на автозаправній станції.

Інспектори відзначили високий рівень професійної підготовки, який продемонстрували посадові особи підприємства та працівники автозаправної станції під час тренувальних занять щодо локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.