gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: профілактика завжди ефективніша за ліквідацію наслідків

04 лютого 2020

Фахівці Управління Держпраці у Полтавській області активно проводять профілактичну роботу щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві під час надання сервісних послуг на об’єктах нафтогазового комплексу. Днями вони зустрілись із працівниками ТОВ «Науково-технічного підприємства «Бурова техніка», щоб налаштувати їх на безпечне виконання робіт в електроустановках.

З начальниками підрозділів та інженерно-технічним складом підприємства зустрілись головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Сергій Павленко та Олександр Муха, котрі визначили основною метою семінару профілактику електротравматизму. Крім того для працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки, провели навчання з питань безпечної експлуатації електроустановок споживачів та правил експлуатації  електрозахисних засобів.

Під час семінару провели аналіз нещасних випадків, які сталися протягом минулого року на підприємствах нафтогазового комплексу на території області і, зокрема, внаслідок ураження електричним струмом. Крім цього, акцентували увагу на причинах, які призвели до вищезгаданих нещасних випадків та зосередились на здійсненні комплексу заходів щодо недопущення подібних випадків у майбутньому та зійшлись на необхідності   підвищення безпеки під час виконання робіт в електроустановках,

Наприкінці семінару інспектори полтавського Управління Держпраці надали повні та вичерпні відповідні на запитання присутніх.