gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: з працівниками водоканалу проведено семінар щодо безпечного виконання газонебезпечних робіт у колодязях

05 серпня 2020

Управлінням Держпраці у Полтавській області ініційовано та проведено семінар-нараду в КП «Полтававодоканал» щодо безпечного виконання газонебезпечних робіт у колодязях. У заході взяли участь представники керівного складу та працівники водоканалу.

Як зазначили заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Микола Чорнобель та головний державний інспектор відділу Микола Фурман, актуальність семінару обумовлена необхідністю постійного удосконалення знань у відповідальних осіб з питань організації підготовки та безпечного виконання газонебезпечних робіт у колодязях.

Присутнім на зустрічі заступнику генерального директора КП «Полтававодоканал» з питань охорони праці, керівникам виробничих служб та структурних підрозділів, а також працівникам підприємства наголошували на важливості розгляду даного питання, адже під час виконання газонебезпечних робіт нерідко стаються трагедії, які можливо попередити. Для прикладу  фахівці Управління Держпраці навели обставини та причини нещасного випадку, що стався 27 липня у Харкові. Тоді під час виконання ремонтних робіт у каналізаційному колекторі внаслідок отруєння парами газів загинули чотири особи.

Управлінці порекомендували керівництву комунального підприємства провести позачергові інструктажі та тренування, довести до відома безпосередніх виконавців робіт необхідність застосування засобів індивідуального захисту.

З метою недопущення нещасних випадків Управління Держпраці у Полтавській області наголошує на необхідності посилення контролю за забезпеченням заходів для створення безпечних для життя і здоров’я працівників підприємств житлово-комунального господарства умов праці.