gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: під час позапланової перевірки виявлено 11 неоформлених працівників

24 листопада 2021

Забезпечення відносно працівника дотримання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця. Більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є і такі, які, намагаючись отримати, на їхню думку, «більше прибутків», використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин.

На підставі звернення працівника щодо неналежного оформлення з ним трудових відносин, головними державними інспекторами Управління Держпраці у Полтавській області здійснено позапланову перевірку фізичної особи-підприємця, який здійснює свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі.

Під час заходу контролю виявлено, що 11 працівників були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин згідно з чинним законодавством.

За результатами перевірки до суб’єкта господарювання вжито заходи в межах наданих повноважень. Також оскільки зазначений суб’єкт господарювання скоїв зазначене порушення трудового законодавства повторно протягом двох років, то у визначені терміни будуть застосовані фінансові санкції відповідно до ч. 2 ст.265 КЗпП України.