gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: фахівці Управління Держпраці вийшли на будівельні майданчики регіону

03 березня 2020

На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі в Україні стартував перший етап масштабної всеукраїнської кампанії. Він триватиме до 20 березня.

Інспектори Управління Держпраці у Полтавській області активно долучились до проведення кампанії та вийшли на будівельні майданчики регіону аби роз’яснювати роботодавцям і працівникам переваги офіційного працевлаштування. Під час зустрічей із працівниками будівельної галузі розповідають не лише про ризики незадекларованої праці, а й приділяють окрему увагу питанням профілактики виробничого травматизму під час виконання будівельних робіт, адже будівництво є однією із найбільш травмонебезпечних сфер господарювання. Крім того фахівці доносять до працівників інформацію щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, закликаючи роботодавців та найманих працівників відповідально ставитися до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

У ході першого етапу кампанії жодні заходи впливу не застосовуватимуться, бо метою інформаційних заходів є не накладення штрафів та притягнення роботодавців до відповідальності, а нагадування про те, що трудові відносини мають бути офіційними і максимально прозорими, задля успішного ведення бізнесу та гідної мотивації до праці у працівників.