gov.ua Державні сайти України
Пошук

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020»

01 червня 2020

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020», який організовано журналом «Охорона праці» за підтримки  Державної служби України з питань праці.

Всього на фінальний тур конкурсу представлено 216 робіт з 24 областей України.  Найбільшу активність виявили діти  в Хмельницькій і Харківській областях. Тут до управлінь Держпраці надійшла рекордна кількість  малюнків  – 2545 та 1712. Під час першого відбіркового туру регіональні журі, створені  в обласних підрозділах Держпраці, розглянули близько 10 тисяч малюнків.

Перед журі фінального туру конкурсу постало не менш складне завдання – визначити серед кращих творів  – авторів найкращих, найбільш змістовних, яскравих, тематично актуальних,  автентичних за ідеєю та художнім втіленням  малюнків.

До складу журі увійшли представники журналу «Охорона праці», Міністерства культури, молоді та спорту України, міністерства освіти і науки України, АРТ академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, Державної служби України з питань праці, яку представляла Наталія Віжул, начальник відділу з питань охорони праці департаменту з питань праці Держпраці.

Фінал конкурсу відбувся 29 травня  у редакції журналу «Охорона праці».  Робота журі тривала кілька годин. Представляємо переможців. Їх малюнки вже розміщено  на сайті журналу «Охорона праці»  та на сторінці у Facebook.

 Перша  вікова група від 6 до10 років:

І місце – Мартинюк Софія  м. Кременець, Тернопільська обл.

ІІ місце – Вакуленко Дарина  м. Драбів, Черкаська обл.

ІІІ місце – Гаврилейко Олександра смт Клесів, Рівненська обл.

Друга вікова група від 11 до 14 років:

І місце – Чепуріна Наталія  м. Харків.

ІІ місце – Сніховська Ольга  м. Косів, Івано-Франківська обл.

ІІІ місце – Костюк Христина  м. Львів.

Третя  група від 15 до 18 років:

І місце – Ямпольська Поліна м. Покровськ, Донецька обл.

ІІ місце – Снігирь Олена  смт. Семенівка, Полтавська обл.

ІІІ місце – Гапюк Надія м. Чернівці.

Авторів кращих малюнків  очікують медалі, дипломи та цінні подарунки!

Усіх учасників фінального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» журнал «Охорона праці» відзначив з нагоди Дня охорони праці в Україні  спеціальними дипломами.

Переглянути альбом