gov.ua Державні сайти України
Пошук

Олена Коновалова: роботодавець має бути поінформований про свої права та обов’язки

26 березня 2018

У семінарі–тренінгу на Кіровоградщині, який провели представники Держпраці – заступник директора департаменту з питань праці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук, взяли участь інспектори праці Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської областей.

Начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний зазначив, що напрацьований досвід у здійсненні нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю “обов’язково буде впроваджений у практику роботи на місцях”.

Фахівці Держпраці роз’яснили колегам правові підстави та повноваження інспекторів праці, проаналізували норми законодавства про працю.

Олена Коновалова наголосила на важливості превентивної діяльності. Учасники семінару були детально поінформовані про відповідальність за порушення трудового законодавства.

Володимир Гончарук акцентував на підставах проведення інспекційних відвідувань, зважаючи на те, що ця інформація особливо важлива для інспекторів праці органів місцевого самоврядування, які нещодавно приступили до виконання своїх повноважень.