gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Закарпатті визначили переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

05 березня 2021

Цьогорічний регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» на Закарпатті проходив у непростих умовах. Запровадження карантинних заходів у звязку із загрозою поширення коронавірусу та захворювання на COVID-19, звісно, не минулося безслідно. Це позначилося як на кількості учасників, так і на термінах виконання та надсилання робіт.

На адресу Управління Держпраці у Закарпатській області надійшло близько 150 робіт, що попередньо були відібрані з-поміж інших малюнків у навчальних закладах. Сьогодні, під час засідання організаційного комітету, члени журі підбили підсумки та визначили переможців регіонального туру. Як відомо, відбір лауреатів проводився у трьох вікових групах. Традиційно найбільш активними виявилися учасники другої вікової категорії. Відсоток цих робіт переважає.

Окремо журі відзначило активність, творчий підхід і якість виконання малюнків вихованців Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН та МонастирецькогоНВК (Хустський район). Адже ось уже кілька років поспіль маленькі художники з цих закладів стають переможцями конкурсу у різних номінаціях. Цьогоріч до них долучилися і вихованці Перечинського професійного ліцею.

Так, за результатами проведення цьогорічного відбору, переможцями у наймолодшій групі (6-10 років) стали:

І місце – Горват Ганна, 6 років, МонастирецькийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ», Хустськкий район (Охорона праці-наш захист).

ІІ місце – Сухоняк Тарас, 9 років,  МонастирецькийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ», Хустськкий район (Дотримання правил під час працізапорука здоров’я та життя).

ІІІ місце – Колнишева Тетяна, 6 років, Мукачівська ЗОШ №13, м. Мукачево (Життя одне! Не ризикуй!).

Відповідно у другій групі (11-14 років) перемогли:

І місце – Драгушинець Крістіна, 13 років, Монастирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Хустськкий район (Йдеш на працю? Пам’ятай: удома тебе чекають ).

І місце – Фараджаєва Таїсія, 11 років, гурток «Веселі кольори», м. Ужгород (Пам’ятай про безпеку праці).

ІІ місце – Болош Валерія, 14років, Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст., Хустський район (Тату! Збережи життя для мене).

ІІІ місце – Смакова Єлизавета, 14 років, Перечинський ліцей, м. Перечин (Твоя безпека у твоїх руках).

І серед найстарших учасників найкращими були:

І місце – Чобаня Софія , 15 років, Перечинськийпрофесійний ліцей, м. Перечин (Знаки безпеки).

ІІ місце – Калин Ксенія , 16 років, МонастирецькийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ», Хустськкий район (Безпека під час праці-майбутнє твоїх дітей).

ІІ місце – Деяк Анастасія, 16років, МонастирецькийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ», Хустськкий район ( Охорона праці наш ангел-охоронець).

ІІІ місце – Кайдаш Микола, Вище професійне училище №3, м. Мукачево Думай що робиш!).

ІІІ місце – Янєв Георгій, 15 років, Закарпатський обласний палац дитячої і юнацької творчості «ПАДІЮН» (Будь обережним! Дотримуйся правил безпеки на виробництві).

На переможців згодом чекають грамоти і призи. Голова оргкомітету, заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв від імені керівництва Управління висловив щиру вдячність усім учасникам заходу та їхнім творчим наставникам. Він також зауважив, що сучасна школярська молодь досить глибоко і креативно підходить до висвітлення такого актуального у всі часи питання, як безпечна праця.