gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Закарпатті триває регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»

21 лютого 2019

На Закарпатті триває регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей», організований редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. Ось уже другий рік поспіль навчальні заклади краю практикують проводити власні попередні конкурсні відбори художніх робіт. Тож на адресу Управління Держпраці надходять кращі малюнки, зміст і техніка виконання яких відповідають, на думку комісій, усім конкурсним вимогам.

Так, на сьогодні такі відбори вже пройшли у школах  обласного центру, Міжгірського, Тячівського, Хустського, Великоберезнянського та Рахівського районів. Школярам деяких інших районів завадив взяти участь у конкурсі  введений у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на ГРВІ карантин.

На сьогодні до висвітлення теми безпечної праці долучилися 90 юних художників із 15 шкіл. Кращі роботи надійшли на розгляд конкурсної комісії Управління Держпраці.

Днями члени комісії, в тому числі  її голова, заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв, побували на одному із занять вихованців Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості (ПАДІЮН). Вони розповіли дітлахам, з якими ризиками зазвичай зіштовхуються представники різних професій у їх роботі.

Творчий наставник, завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва Андрій Надь, націлив своїх вихованців на те, що малюнки повинні бути відображенням авторського, індивідуального бачення ситуації,  а їхніми пензлями повинні керувати інтуїція, безмежна фантазія і відповідні знання.

«Відрадно, що  закарпатські школярі серйозно підходять до виконання своїх робіт. Кожний дитячий малюнок – це ще один  важливий внесок у спільну справу під назвою «охорона праці», – зауважив Володимир Горєв.

Посадовець подякував ПАДІЮНу, зокрема Андрію Надю, за постійну співпрацю і побажав його вихованцям натхнення та подальших творчих успіхів.  А на черзі – підбиття підсумків та визначення переможців.