gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Закарпатті на гірськолижному курорті «Красія» підприємців агітували офіційно оформити трудові відносини з найманим персоналом

14 січня 2022

На території гірськолижного курортного комплексу «Красія», що в Ужгородському районі, відбувся виїзний профілактичний захід, який провели головні державні інспектори Управління Держпраці у Закарпатській області з метою інформування підприємців та їх працівників про вимоги трудового законодавства. Протягом дня посадовцям вдалося побувати у семи субєктів господарської діяльності, чотири з яких, як стало відомо, залучили до виконання певних трудових функцій неоформлених працівників.

Тому у розмові з цими роботодавцями держінспектори наголосили на важливості дотримання вимог законодавства про працю в частині належного оформлення найманої праці; дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та строків виплати заробітної плати тощоТакож звернули увагу працівників, котрі погодилися працювати за зарплату у конверті, на можливі негативні наслідки незадекларованої праці.

Водночас підприємців, які допустили вказані порушення законодавства про працю, закликали якнайшвидше оформити трудові відносини з найманими працівниками.