gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Волині відбувся тренінг з імітацією реальних дій на робочому місці на тему: «Безпечна організація проведення верхолазних робіт»

17 березня 2023

Посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області взяли участь у проведенні тренінгу з імітацією реальних дій під час виконання висотно-верхолазних робіт у СП ТОВ «Модерн-експо».

Захід складався із двох частин. Під час теоретичної працівники підприємства прослухали лекцію від викладачів ТОВ Учбово-курсового комбінату та посадовців Управління інспекційної діяльності у Волинській області щодо порядку організації обов‘язкових заходів безпеки під час виконання робіт на висоті та верхолазних робіт.

Практична частина пройшла у формі перевірка та підвищення рівня технічної підтримки робітників підприємства, що виконують висотно-верхолазні роботи.

Працівники під наглядом посадовців Держпраці відпрацювали транспортування, позиціонування та інші маневри з використанням методів промислового альпінізму, також було проведено тренувальні заходи з евакуації постраждалого при виконанні робіт на висоті.

Інспектори звернули увагу присутніх, що роботи на висоті, висотно-верхолазні роботи відносяться до робіт підвищеної небезпеки, які потребують обов’язкових заходів безпеки, наголосили на важливості дотримання вимог, методів та технології виконання верхолазних робіт задля збереження життя, здоров‘я і працездатності людей в процесі трудової діяльності.