gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Тернопільщині визначили переможців регіонального туру конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2018»

02 березня 2018

В Управлінні Держпраці у Тернопільській області підбили підсумки першого етапу регіонального туру VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2018. З-поміж 311 малюнків, що надходили до Управління упродовж 4 місяців, журі обрало 9 тематичних робіт, які позмагаються у фіналі конкурсу. Обираючи кращі роботи, журі зверyнуло увагу на актуальність теми, практичне значення, оригінальність та втілення творчої ідеї та задуму автора.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» традиційно відбувається уже 7 років поспіль за підтримки Державної служби України з питань праці. Участь у конкурсі взяли діти віком від 6-18 років, подавши свої роботи до регіональних Управлінь. Єдина вимога – зобразити на малюнку тематику охорони праці та промислової безпеки – безпечне ведення робіт у вугільній, деревообробній галузі, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті.

Кожен малюнок, який надійшов до Управління, заслуговує уваги. Автори творчо і продумано підійшли до завдання. Кожна робота відрізняється змістовністю та оригінальністю. Такий захід – дієвий спосіб популяризувати заходи, які спрямовані на запобігання нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Адже потрібно ще змалечку виховувати культуру безпеки українців.

Журі, переглянувши отримані роботи, обрали найкращі у трьох вікових категоріях.

Далі малюнки надсилаються для участі у наступному етапі конкурсу до ДП «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) – організатора Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей».