gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Тернопільщині майже із 400 робіт юних художників обрано переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»

09 березня 2023

Південно-Західним міжрегіональним управлінням Держпраці обрано 9 робіт юних митців з Тернопільщини, які як переможці обласного туру візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023.

Конкурсні роботи у трьох вікових категоріях обрало регіональне журі, до якого увійшли представникиПівденно-Західного міжрегіонального управління Держпраці, мистецької школи при Тернопільському мистецькому фаховому коледжі ім. Соломії Крушельницької, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільської обласної ради профспілок, КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області». 

Загалом цьогоріч на конкурс надійшло 398 робіт від учнів навчальних закладів з різних куточків області віком від 6 до 18 років. Усі діти як талановиті митці творчо виразили власне бачення тематики не лише з питань охорони праці у різних галузях і сферах трудової діяльності, але й відобразили свій дитячий погляд впливу агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.    

За результатами роботи обласного журі переможцями у першій віковій групі (6-10 років) визнано:

− І місце – Юлія Горшкова, с. Острів, Тернопільський р-н, 7 років;

− ІІ місце – Єва Ясінська, смт. Вишнівець, Кременецький р-н, 10 років;

− ІІІ місце – Дмитро Марценюк, м. Ланівці, Кременецький р-н, 7 років;

У другій віковій групі (11-14 років) перемогли:

− І місце – Вероніка Ковтонюк, м. Кременець, 14 років;

− ІІ місце – Аріадна Прокопчук, м. Почаїв, 14 років;

− ІІІ місце – Аліна Висоцька, с. Присівці, Тернопільський р-н, 13 років;

Третя вікова група (15-18 років):

− І місце – Вікторія Чорній, с. Великий Глибочок,Тернопільський р-н, 16 років;

− ІІ місце – Олександр Жолондек, м. Чортків, 17 років;

− ІІІ місце – Валентина Уйківська, с. Стриївка, Тернопільський р-н, 16 років.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» організовано ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки  Державної служби України з питань праці.