gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

13 березня 2019

Переможцями регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» стали роботи вихованців загальноосвітніх шкіл: місто Тростянець – Валерії Ващенко, село Великі Бубни – Катерини Куркубет, а також Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе – Єлизавети Хоменко.

Цього року до Управління Держпраці у Сумській області для участі у регіональному етапі конкурсу надійшло близько 450 дитячих малюнків із усієї Сумщини. У роботах юних аматорів прослідковується розуміння проблематики охорони праці, тепло і любов, з якою автори малюнків ілюструють життєву необхідність дотримання вимог безпеки при виконанні робіт.

За рішенням журі друге місце у наймолодшій віковій категорії учасників посіла робота Крістіни Чумаченко, с. Улянівка, Білопільського району. У категорії учасників віком від 11 до 15 років – Марії Борак, місто Суми. Серед найстарших срібним призером стала Дар’я Яременко, місто Ромни.

Бронзу взяли Давид Кузьменко, с.Улянівка, Білопільського району, Поліна Любинець, м. Конотоп та Єлизавета Шевцова, смт. Велика Писарівка, відповідно у наймолодшій, середній та старшій вікових категоріях.

Переможці та призери регіонального туру конкурсу будуть відзначені грамотами і подарунками під час урочистого святкування Дня охорони праці в Україні. Роботи, що посіли перші-треті місця візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2019 року.

До складу неупередженого журі регіонального туру конкурсу увійшли представники Управління Держпраці у Сумській області, Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон», відділу охорони праці Сумської міської ради, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського державного університету.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.