gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Рівненщині посилили контроль за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників

26 червня 2020

На виконання окремого доручення Держпраці нині в області триває інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників. З інформаційно-моніторинговим візитом фахівці Управління Держпраці у Рівненській області побували в АТ «Рівнегаз». Це підприємство з великою кількістю працівників і саме такі суб’єкти господарювання нині особливо потребують методичної підтримки, спрямованої на запобігання інфікуванню COVID-19.

Головний державний інспектор відділу нагляду на ОПН та гірничого нагляду Ольга Жуковська побувала у виробничих підрозділах підприємства. Фахівець наголосила на обов’язковості дотримання вимог протиепідемічної безпеки. В свою чергу, керівництво та працівники Рівнегазу продемонстрували організаційну та матеріальну підготовленість до безпечних умов праці з урахуванням усіх протиепідемічних норм.

Так, наказом створено робочу групу з питань забезпечення індивідуальними та дезінфікуючими засобами в умовах карантину. Її завданнями є внесення та відпрацювання пропозицій щодо проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів; оперативна організація заходів, надання практичної та методичної допомоги з правил проведення протиепідемічних заходів.

В АТ «Рівнегаз» проводиться температурний скринінг працівників, регулярна дезінфекція об’єктів. Усі працюючі належно забезпечені засобами індивідуального захисту, у тому числі одноразовими і багаторазовими костюмами. Також на підприємстві організовано транспортний довіз працівників.

Такі інформаційно-роз’яснювальні відвідини суб’єктів господарювання фахівці Управління Держпраці проводять по всій області на виконання пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.06.2020 року за №10 щодо посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах.