gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Полтавщині нагородили переможців конкурсу малюнка “Охорона праці очима дітей-2019”

23 квітня 2019

Сьогодні, 23 квітня, у виставковій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулось урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”. На церемонії нагородження були присутні керівництво Управління Держпраці у Полтавській області, представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Фонду соціального страхування, роботодавці та творчі наставники переможців конкурсу.

У привітальному слові до учасників заходу начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій ЩЕРБАК зазначив: “Розуміння цінності людського життя та здоров’я ще з дитячого віку – мета цього конкурсу. І ми її досягли. Адже всі роботи, що надійшли до нашого Управління, пронизані оригінальністю відтворення теми безпечної праці та глибоким усвідомленням відповідальності людини за збереження свого життя та життя оточуючих.”

Нагадаємо, що за підсумками регіонального відбору переможцями серед учнів шкіл і студентів професійно-технічних закладів області визначено:

у 1 віковій категорії (6-10 років):

І місце – ОРЕЛ Адель (8 років, Семенівський БДЮТ, смт. Семенівка, Полтавська область), малюнок «Знання – безпека»;

ІІ місце – ДИРДА Кирило (10 років, ліцей №4 «Кремінь», м. Кременчук), малюнок «Дбай про свою безпеку»;

ІІІ місце – НЕДЮХА Євгенія (8 років, Семенівський БДЮТ, смт. Семенівка, Полтавська область), малюнок «Зразу книгу почитай, а тоді за руль сідай!».

у 2 віковій категорії (11-14 років):

І місце – МИХАЙЛЮК Анжеліка (12 років, Семенівський БДЮТ, смт. Семенівка, Полтавська область), малюнок «Про безпеку дбайте, своє тіло захищайте…»;

ІІ місце – НЕБЕСЬКА Катерина ( 13 років) та ПОПАДІНА Юлія (12 років) (ліцей №5 ім. Т.Г. Шевченка, м. Кременчук) малюнок без назви;

ІІІ місце – ІГНАТЦОВА Софія (12 років, ПОЕНЦУМ гурток «Барви природи» м. Полтава), малюнок «Охорона праці – запорука життя”.

у 3 віковій категорії (15-18 років):

І місце – ЧЕБАН Катерина (15 років, Семенівський БДЮТ, смт. Семенівка, Полтавська область), малюнок «Безпека праці – це святе, життя безцінне, золоте»;

ІІ місце – МАЛИК Агата (15 років, ліцей №11 «Гарант», м.Кременчук), малюнок «Порушення правил безпеки може загрожувати життю!» ;

ІІІ місце –  ЛЕВЦУН Маргарита (16 років) та ПІСКУН Ольга (17 років, ліцей №10 «Лінгвіст”, м. Кременчук), малюнок «Безпека понад усе».

Цьогоріч ці роботи гідно представили Полтавщину у фінальному турі творчого конкурсу, який відбувся нещодавно у Києві. У фінальному відборі конкурсу 8-річна вихованка Семенівського БДЮТ Євгенія НЕДЮХА зайняла ІІІ місце у І віковій категорії. 26 квітня дівчинка прямує до Києва на нагородження фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей – 2019”, що відбудеться на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці.

Від Управління Держпраці у Полтавській області всі переможці регіонального туру конкурсу та їх творчі наставники отримали Грамоти та подарунки. Крім того, учасники заходу мали змогу відвідати виставку кращих робіт творчого конкурсу “Охорона праці очима дітей”, яка проходить у рамках Тижневика охорони праці у виставковій залі Полтавського ОЦЕВУМ.