gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Кіровоградщині тривають перевірки дитячих оздоровчих закладів

11 червня 2021

Посадові особи Управління Держпраці у Кіровоградській області взяли участь у роботі комісії з проведення перевірок стану готовності та роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої кампанії 2021 року. До складу комісії також ввійшли фахівці департаментів ОДА, ГУ Держпродспоживслужби, ГУ Національної поліції та ГУ ДСНС в області. Представник Управління Держпраці провела перевірку стану охорони праці у в ТОВ «ДОЗ «Бригантина».

Встановлено, що в закладі розроблені, затверджені та діють відповідні правила внутрішнього трудового розпорядку, положення. Надані акти перевірки, огляду інвентарю та обладнання ігрових і спортивних майданчиків. Призначені відповідальні особи за справний стан та безпечну експлуатацію ігрових майданчиків та їх обладнання, електрогосподарство та за охорону праці закладу.

В той же час керівнику оздоровчого закладу та особі, відповідальній  за охорону праці надано роз’яснення щодо усунення виявлених порушень стосовно необхідності декларування робіт підвищеної небезпеки (на висоті понад 1,3 метра)проведення атестації робочих місць за умовами праці.

На Кіровоградщині знаходиться 4 заклади, які проводять оздоровлення та відпочинок дітей та молоді: ТОВ ДЗОП «Чайка», ТОВ «ДОЗ «Бригантина», ТОВ «ДЗОП «Дружба», ДЗОП «Дивограй».  Перевірки дитячих оздоровчих  закладів тривають.

Питання безпечного оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих закладах області знаходиться на постійному контролі Управління Держпраці у Кіровоградській області.