gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Кіровоградщині розглянуто зміни за напрямами плану розвитку гірничих робіт на 2020 рік АТ «Капустянський граніт»

21 липня 2020

За зверненням керівництва АТ «Капустянський граніт» в Управлінні Держпраці в Кіровоградській області розглянуто зміни за напрямами плану розвитку гірничих робіт на Капустинському родовищі граніту Правобережна ділянка. Засідання пройшло під головуванням т. в. о. начальника Управління Держпраці Віталія Заніздри за участі завідувача сектору гірничого нагляду Юрія Деменського та представників підприємства.

Під час заходу учасники обговорили стан виконання виробничих показників, які заплановані на 2020 рік. Особливу увагу приділили питанням своєчасної заміни та капітальних ремонтів обладнання підвищеної небезпеки для видобутку та переробки граніту.

Також звернули увагу на організацію систематичного контролю за станом стійкості укосів відвалів та бортів кар’єру з метою недопущення випадків їх обрушення.

Під час погодження змін до плану розвитку гірничих робіт розглянуто виконання «Комплексних заходів по поліпшенню стану охорони праці» на підприємстві у поточному році та плани щодо вдосконалення роботи по попередженню травматизму на виробництві.