gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Кіровоградщині про безпеку праці під час посівної кампанії консультують в YouTube

09 квітня 2020

Весняна посівна 2020 року ярих культур прискорилася у всіх областях: українські сільгосптоваровиробники вже посіяли більше мільйона гектарів ярих зернових, зернобобових та технічних культур. Робота в полі триває.

Сьогодні перед всіма постало питання захисту здоров’я. Наслідки коронавірусної інфекції COVID-19 ми вже бачимо в багатьох країнах, в тому числі і на території України. Отже забезпечення, організація та впровадження налагодженого та безпечного проведення весняно-польових робіт є одним із першочергових заходів, зокрема і в Кіровоградській області  – аграрно-індустріальній!

Широкомасштабні превентивні заходи щодо організації роботодавцями безпечних та здорових умов праці під час виконання посівної продовжено за рахунок співпраці Управління Держпраці з Департаментом агропромислового комплексу облдержадміністрації в соціальній мережі та Youtube-каналі Департаменту, на якому   розміщується актуальна інформація з питань агропромислового комплексу у відеоформаті.

Поряд з іншими фахівцями розміщені і виступи з презентаціями посадовців Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Ірина Чирва-Репетир розповідає про організацію безпечних умов праці (аналіз виробничого травматизму, першочергові заходи проведення весняно-польових робіт, адміністративні послуги, новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві; ринковий нагляд, охорону праці під час ведення електрогосподарства, вантажопідіймальних кранів, машин, механізмів, посудин, що працюють під тиском, автомобільного транспорту та першочергові заходи в умовах  карантину.

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Олена Хіміч – про дотримання законодавства про працю, легалізацію та зайнятість населення, атестацію робочих місць.

 Робота в цьому напрямі продовжується.