gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Кіровоградщині підбили підсумки регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

23 квітня 2022


У територіальному управлінні Держпраці підбили підсумки конкурсу малюнка «Охорона праці – очима дітей»: цьогоріч учні надіслали 234 роботи. Журі під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці  Віталія Заніздри за участі представників профспілок, освіти та Фонду соціального страхування відібрали 9 робіт переможців у 3 вікових групах.

У відзначених роботах діти розкрили тему безпеки праці у травмонебезпечних галузях: гірничовидобувній, будівництві, деревообробці, медицині, електрогосподарстві тощо. Роботи учасників містять слогани та поради про переваги безпечної праці: здоровя та життя замість інвалідності та самотності.

Переможці обласного етару конкурсу:

I вікова група(6-10 років):

I місце- Каріна Вдовенко, м. Знамянка,

II місце – Олександр Зварич, м. Кропивницький,

III місце – Іванна Поліщук, смт. Компаніївка.

II вікова група (11-14 років):

I місце- Аріна Бабій, м Кропивницький,

II місце – Софія Волошенюк, с. Гурівка,

III місце Жанна Дементьєва, смт. Петрове.

ІІІ вікова група(15-18 років)

I місце – Іван Горбатюк, с Перегонівка,

II місце – Дарина Поповкіна, м. Кропивницький,

II місце – Софія Чаловська, м. Кропивницький.


Роботи переможців
будуть надіслані до Києва для участі у фінальному етапі конкурсу. Остаточні підсумки конкурсу підведемо після перемоги у війні.

Управління Держпраці у Кіровоградській області щиро дякує всім учасникам за активність, розуміння та небайдужість до проблеми безпеки праці своїх батьків та інших працівників. Особливо це актуально в умовах війни, коли на територіях, де не ведуться бойові дії, має посилено працювати українська економіка і забезпечувати життєдіяльність держави.