gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині визначено переможців першого регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»

01 березня 2023

У Хмельницькому в Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Держпраці відбулось засідання обласного конкурсного журі в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2023.

До складу журі з визначення переможців конкурсу дитячого малюнка серед маленьких мешканців Хмельницької області увійшли представники Управління інспекційної діяльності у Хмельницькій області, Федерації профспілок області, Управління цивільного захисту та охорони праці Хмельницької міської ради, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Очолював конкурсну комісію перший заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці Олександр Малюзін.

Цього року, попри російськ-українську війну, до Управління інспекційної діяльності у Хмельницькій області надійшло 645 дитячих малюнків, які були представленні на огляд журі. Кожен малюнок є чудовим та заслуговує бути відміченим.

До участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей» долучилися здобувачі освіти з усіх куточків Хмельниччини і це вкрай важливо, оскільки культуру безпеки праці майбутнього працівника потрібно виховувати змалку. Крім того, цей конкурс покликаний також через дітей закликати батьків до безпечної праці.

Так, за результатами проведеного відбору, переможцями у наймолодшій групі (6-10 років) стали:

І місце – Кокізюк Павло Олександрович, 9 років, Пільноолесинецька філія Опорного закладу Городоцького ліцею №2 – «Будьте обережні з вогнем, це небезпечно»

ІІ місце – Бакало Дмитро, 9 років, Хмельницька загальноосвітня школа №21 – «Безпечна праця – запорука життя»

ІІІ місце – Колесник Діана, 7 років, Хмельницька початкова школа №1 – «Безпека праці – безпека життя»

У другій віковій групі (11-14 років) перемогли:

І місце –  Гелетій Назар, 13 років, Хмельницька СЗОШ №20 – «Охоронці життя»

ІІ місце – Попик Вікторія, 11 років, Городоцький будинок дитячої творчості – «Не програй життя – дотримуйся правил безпеки»

ІІІ місце – Зелінська Юлія, 14 років, Хмельницька художня школа – «Опівнічна перерва»

Серед найстарших учасників переможцями стали:

І місце – Данилюк Катерина, 18 років, Нетішинський ліцей №1

ІІ місце – Галачинська Вікторія, 18 років, Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури та мистецтв – «Дбай про власну безпеку та життя!»

ІІІ місце – Данильчук Олександра, 15 років, Хмельницька загальосвітня школа №13 – «Безпека героя»