gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині розпочато планову перевірку ПАТ «Укрнафта» з питань охорони праці та промислової безпеки

23 червня 2021

Фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Укрнафта».

В ході планових заходів інспекторами перевіряється наявність дозволів та декларацій на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Першочергова увага звертається на дотримання працівниками правил безпеки під час роботи. Зокрема, під час організації та проведення вогневих та газонебезпечних робіт. Наявність засобів протиаварійного захисту, блокувань та сигналізації та введення обліку обладнання що працює під тиском. Класифікація вибухопожежонебезпечних зон та визначення їх розмірів. А також діяльність виробничих служб технічної підтримки виробництва, організація безпечної експлуатації та ремонту обладнання під тиском, виконання технічного обслуговування обладнання та планово-попереджувальних ремонтів АЗС та АГЗП.

Посадовці роз’яснюють Порядок видачі дозволів, а також внесені зміни до нього та інші нормативно-правові акти з охорони праці. Крім того, наголошують, що суб’єкту господарювання, у власності (користуванні) якого є потенційно небезпечний об’єкт, необхідно організувати проведення його ідентифікації.

Звертається увага на обов’язковому проведенні навчання працівників з питань охорони праці та забезпечення їх засобами індивідуального та колективного захисту, а також спецодягом та спецвзуттям призначеним для роботи в вибухонебезпечному середовищі.