gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Херсонщині проведено семінар щодо протидії торгівлі людьми

09 серпня 2019

З метою запобігання злочинів щодо торгівлі людьми, за участі головного державного інспектора з праці ГУ Держпраці в Херсонській області Надії Дудченко для мешканців смт Каланчак відбувся семінар, під час якого присутні ознайомились з поняттям, предметом та етапами торгівлі людьми, з’ясували причини, які сприяють потраплянню людей до рук шахраїв-торговців, обговорили особливості роботи за межами України та ризики, пов’язані з нелегальним працевлаштуванням.

Зокрема, фахівець розтлумачила поняття «торгівля людьми», розповіла як з’явився термін «біле рабство», назвала форми експлуатації людьми, зауважила хто може бути торговцем людьми, хто може постраждати від торгівлі людьми та що потрібно знати при виїзді за кордон, щоб не потрапити до торгівців людьми.

«Сьогодні серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі є торгівля людьми. Це третій злочин проти людяності, після торгівлі зброєю та наркотиками, за прибутковістю та нахабством руйнувати життя людини», – зазначила фахівець.

Також учасники заходу переглянули відео-фільм «Життя на продаж». Кожен з присутніх на заході отримав буклет, в якому можна знайти всю важливу інформацію про те, на що має право людина, яка потрапила в рабство і була звільнена з нього, а саме про: безкоштовне медичне обстеження і лікування, допомога у відновленні документів, отримання правової, соціальної, психологічної інформації, сприяння у працевлаштуванні та одноразову матеріальну допомогу.