gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Харківщині триває планова перевірка дотримання вимог законодавства з питань охорони та гігієни праці КНП ХОР «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №3»

12 січня 2022

На виконання річного плану заходів державного контролю на 2022 рік фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні, енергетиці, в АПК та СКС ГУ Держпраці у Харківській області проводиться планова перевірка дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки, дотримання вимог законодавства з питань гігієни праці на КНП ХОР «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №3».

Комісією перевіряється організація проведення навчання і перевірки знань з питань охорони працісвоєчасне проведення експертних обстежень та технічних оглядів; безпечна експлуатація та ремонт (технічне обслуговування) обладнання, яке задіяне у виконанні технологічних процесів з надання медичних послуг, що є ключовими чинниками попередження виробничого травматизму.

Окрему увагу приділено питанням проведення декларування та отримання дозволів на застосування та експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; забезпечення належного ведення технічної документації згідно з нормативними документами.

Також розглянуто причини інфікування медичних працівників за результатами аналізу завершених розслідувань гострих професійних захворювань. Визначені основні профілактичні заходи щодо профілактики інфікування медичних працівників, діяльність яких пов’язана з виконанням трудових обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19. 

За результатами планового заходу буде складено Акт перевірки та при необхідності винесені обов’язкові до виконання Приписи.