gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Івано-Франківщині спільно з предстаниками ПФУ провели моделювання подій нещасного випадку на КП «Електроавтотранс»

18 квітня 2024

Інспектори Управління інспекційної діяльності в Івано-Франківській області та представники ГУ ПФУ в Івано-Франківській області провели моделювання подій нещасного випадку в КП «Електроавтотранс» на дільниці авторемонтної служби, на площадці стоянки відстою автотранспортних засобів під час огляду та виконання робіт із заповненням системи охолодження рідиною через горловину розширювального бачка.

Метою проведення моделювання події було здійснення практичного відпрацювання безпечних навичок виконання робіт, слюсарями електриками, безпосередньо зайнятих на дільниці авторемонтної служби.

Інспектори проінформували слюсарів електриків про правильність і достатність вжитих заходів безпеки та їх відповідність до характеру і місця роботи на значній висоті.

Звернули увагу на час виконання робіт про наявність, справність і правильне застосування необхідних засобів захисту, інструменту, інвентарю та пристосувань.

В ході моделювання події наводились приклади нещасних випадків, що сталися з працівниками на підприємствах під час виконання робіт з приставних розкладних драбин.

На завершення заходу інспектори дали відповіді на запитання працівників підприємства, наголосили на необхідності дотримання інструкцій з охорони праці при виконанні робіт для запобігання виробничого травматизму.