gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Франківщині релокованому підприємцю з Броварів роз’яснили зміни у трудових відносинах в умовах воєнного часу

02 травня 2022

Працівники Управління Держпраці в Івано-Франківській області разом із працівниками Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості продовжують надавати консультативну допомогу релокованим підприємствам.

Так, сьогодні інспектори праці проконсультували керівника переміщеного підприємства з міста Бровари Київської області, основним видом господарської діяльності якого є виробництво секційних воріт. Підприємство вимушено відкриває філію в селі Цінева Калуського району Івано-Франківської області.

Директору підприємства роз’яснили, що у період дії воєнного стану роботодавець має право перевести працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди (крім переведення на роботу в іншу місцевість, на території якої тривають активні бойові дії), якщо така робота не протипоказана працівникові за станом здоров’я, лише для відвернення або ліквідації наслідків бойових дій, а також інших обставин, що становлять або можуть становити загрозу життю чи нормальним життєвим умовам людей, з оплатою праці за виконану роботу не нижче середньої заробітної плати за попередньою роботою.