gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Дніпропетровщині завершено планову перевірку АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат»

23 лютого 2021

Результати планової перевірки додержання в АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, державного гірничого нагляду, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю розглянуто на виїзній підсумковій нараді, яка відбулась під головуванням начальника управління гірничого нагляду Держпраці Олега Неленя.

До участі у нараді було залучено керівництво підприємства, керівників всіх структурних підрозділів, провідних фахівців та фахівців служби охорони праці АТ «ПІВДГЗК».

У формі конструктивного діалогу фахівці Держпраці обговорили питання, які виникли в ході перевірки, акцентували увагу на тих порушеннях, що несуть ризик настання негативних наслідків від провадження господарської діяльності.

Інспектори праці детально зупинились на виявлених порушеннях та надали методичні рекомендації щодо їх усунення.

Резюмуючи проведений захід Олег Нелень наголосив на обов’язковості дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, вжиття невідкладних  заходів та спрямування всіх зусиль на створення належних умов праці з метою попередження виробничого травматизму.

Посадовці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області провели у структурних підрозділах АТ «ПІВДГЗК» технічні консультації з питань організації та безпечного ведення відкритих гірничих робіт, безпечної експлуатації гірничих машин, залізничного, автомобільного технологічного та конвеєрного транспорту, організації та виконання робіт за нарядом-допуском, безпечного проведення робіт на технологічному устаткуванні.

Нагадаємо, що у період з 8 по 19 лютого посадовими особами Державної служби України з питань праці та ГУ Держпраці у Дніпропетровській області під головуванням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка проведено плановий захід державного нагляду (контролю) з питань додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, державного гірничого нагляду, додержання законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю у АТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат».