gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Дніпропетровщині з працівниками закладів освіти обговорили питання безпечної експлуатації опалювального обладнання

23 вересня 2022

Посадовці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області перед початком опалювального сезону провели з працівниками закладів освіти нараду щодо безпечної експлуатації котелень.

Обговорили вимоги безпечної експлуатації котелень та опалювального газовикористовуючого обладнання, вимоги професійного добору та кваліфікації операторів котелень, а також проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці для операторів котелень.

Акцентували увагу на необхідності проведення перед включенням у роботу установок сезонної дії, в тому числі опалювальних котлів, газоходів, систем вентиляції, контрольно-вимірювальних приладів, систем автоматики безпеки та регулювання, проведення технічного обслуговування газовикористовуючого обладнання та контрольного випробування газопроводів на герметичність.

Разом з цим, посадовці відповіли на запитання та надали рекомендації представникам закладів освіти щодо дотримання вимог безпеки працівниками, які під час виконання своїх обов’язків пересуваються територією.

Більше інформації про безпеку праці на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua/safe_work.php.