gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Дні поля в Одесі обговорили проблеми нелегальної зайнятості

21 червня 2017

Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь в проведенні обласного Дня поля на тему: “Сучасні сорти озимих та ярих зернових культур, технологічні особливості їх вирощування”, який відбувся у Селекційно-генетичному інституті в м. Одесі.

На семінарі виступила заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління  Держпраці в Одеській області Наталя Ляшук. Вона повідомила, що в області з червня поточного року проводиться пілотна кампанія з подолання незадекларованої праці  в Україні за ініціативи Державної служби України з питань праці та Міжнародної організації праці.

Фахівець зазначила, що особливу увагу буде приділено суб’єктам господарювання сфери сільського господарства та тимчасового розміщення і харчування, оскільки, за даними досліджень, проведених експертами МОП, саме в цих сферах зафіксовано найвищий показник нелегальної зайнятості в області.

Інспекційні відвідування здійснюватимуться відповідно до нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері В. Медюк нагадав учасникам засідання про вимоги щодо техніки безпеки під час проведення зернозбиральних робіт.