gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Черкащині укладено Меморандум про співпрацю між Управлінням Держпраці та обласною Профспілкою працівників будівництва

22 вересня 2022

21 вересня підписано Меморандум про співпрацю між Управлінням Держпраці та Черкаською обласною Професійною спілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Метою угоди є консолідація зусиль сторін, спрямованих на реалізацію та захист прав працівників будівельної галузі на безпечні умови праці, зниження рівня неофіційної зайнятості в будівництві, зменшення виробничого травматизму, підвищення правової обізнаності працівників.

Крім того, сторони домовилися про посилення ефективності контролю за додержанням роботодавцями вимог законодавства про працю та охорону праці.

Партнерство сторін передбачає спільне проведення роз’яснювальних заходів (конференцій, вебінарів, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо), спрямованих на обговорення актуальних питань додержання законодавства про працю та охорону праці, на розгляд проблемних питань будівельної галузі, пошук шляхів їх вирішення.

Також сторони домовилися здійснювати обмін інформацією про випадки грубого порушення суб’єктами господарювання будівельної галузі вимог законодавства.