gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Черкащині двоє підприємців напали на інспекторів праці під час виконання службового обов’язку

16 липня 2021

Сьогодні, 16 липня, на одному з полів Черкаської області на трьох інспекторів праці (двоє з них жінки) при спробі провести інспекційне відвідування напали дві невідомі особи чоловічої статі з метою зашкодити перевірці.

Один з чоловіків представився керівником підприємства. Він разом із сином за допомогою фізичної сили намагався завадити інспекторам праці здійснювати свої повноваження на підприємстві, на якому використовується незадекларована праця. Наразі інспекторів госпіталізовано до місцевої лікарні.

Такий інцидент свідчить, що деякі особи, порушивши Закон одного разу, вважають себе вищими за нього і не зупиняються із застосуванням фізичної сили до представників держави, навіть до жінок. Такі випадки є неприпустимими!

Нещодавно між Держпраці та Національною поліцією укладено Меморандум про співробітництво і партнерство, предметом якого є взаємодія у напрямі організації та проведенні спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці. Тепер інспектори праці будуть під надійним захистом поліції.

Розслідування щодо нападу на інспекторів праці буде знаходитися під постійним контролем з боку керівництва Держпраці та керівництва Національної поліції, поки всі винуватці не будуть покарані належним чином.