gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта»: на шляху до формування високої культури охорони праці

04 квітня 2019

Сучасні виклики ведення на теренах Миколаївщини господарської діяльності УДППЗ «Укрпошта», зокрема оптимізація діяльності, запровадження нових організаційних зв’язків, вимагають приділення постійної уваги питанням у сфері охорони праці. Зазначену думку висловив головний державний інспектор праці управління Держпраці у Миколаївські області Юрій Лебедєв під час спілкування з керівником Миколаївської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Зазначимо, що чинна мережа об’єктів поштового зв’язку Миколаївської дирекції підприємства складається з  7 центрів поштового зв’язку, до складу яких входить 14 цехів обслуговування споживачів, 340 об’єктів поштового зв’язку, а також Цех перевезення пошти.

Учасники зустрічі обговорили  причини та обставини нещасних випадків, які сталися в країні в 2018 році та професійні ризики притаманні працівникам підприємства.

Під час розмови зазначалось, що у 2 попередніх роках спостерігається високий рівень  нещасних випадків, пов’язаних з подіями на транспорті. Саме тому, поштарі, водії поштових «карет» – працівники, які виконують роботу поза офісу, вимагають додаткової уваги. Безпека зазначеної групи залежить не лише від  дій працівника, а й від рішень та поведінки інших учасників дорожнього руху. З метою збереження працездатності кожного члена трудового колективу було прийнято рішення  про здійснення на підприємстві організаційно-методичних заходів, спрямованих  на виконання вимог охорони праці з акцентом на дотримання працівниками правил дорожнього руху.

Наприкінці зустрічі Юрій Лебедєв зауважив на аспектах охорони праці, які вимагають постійної актуалізації та не вимагають додаткових фінансових витрат.  Мова йшла про формування корпоративної  поведінки, яка тісно переплетена з додержанням високої культури охорони праці.