gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: у курортній зоні Коблево перевірено стан охорони праці та промислової безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей

26 червня 2018

Фахівцями Управління Держпраці у Миколаївській області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання курортної зони Коблево, на території яких одночасно можуть перебувати понад 600 осіб.

При здійсненні заходів державного нагляду з питань безпеки та охорони праці на об’єктах: аквапарк «Коблево», парк-готель «Елізіум», база відпочинку «Парадіз» і пансіонат «Лагуна» виявлено 27 порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці. Зокрема, відсутні  дозвільні документи на експлуатацію устаткування напругою понад 1000 В та на виконання газонебезпечних робіт при експлуатації каналізаційно-насосної станції і системи водопостачання та водовідведення, не проведено перевірку знань з питань охорони праці працівників закладів, документація з охорони праці ведеться неналежним чином.

За результатами перевірок внесено обов’язкові для виконання приписи щодо усунення порушень із зазначенням найкоротших термінів виконання. У зв’язку з відсутністю дозвільних документів керівника одного із закладів попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації об’єктів та виконання робіт підвищеної небезпеки, а також притягнуто до адміністративної відповідальності.