gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: про зусилля соціальних партнерів у досягненні спільної мети – безпечної праці на робочих місцях підприємств області

29 квітня 2021

28 квітня, в День охорони праці в Україні, на UA:Миколаїв обговорювалися проблемні питання у сфері охорони праці та заходи, що вживаються щодо їх розвязання на Миколаївщині.

Участь у передачі «Радіодень» взяли представники оргкомітету з підготовки та  проведення  заходів, присвячених відзначанню Дня охорони праці  в Миколаївській області.

Зокрема Юрій Козловський, начальник Управління Держпраці у Миколаївській області, відзначив, що питання безпеки праці завжди було та буде актуальним. Адже найдорожчий скарб – це життя і здоров’я людини. Управлінням Держпраці разом з соціальними партнерами сформовані заходи, які дозволяють з різних боків звернути увагу суб’єктів господарювання Миколаївщини на необхідність  зміцнення систем охорони праці.

 

Радіослухачам повідомлено, що  Управління Держпраці здійснює інформаційні заходи серед суб’єктів господарювання та населення щодо неприпустимості допуску до роботи, зокрема робіт підвищеної небезпеки, працівників з якими не укладений трудовий договір. Також працює над тим, щоб на роботах з важкими  та шкідливими умовами праці не застосовувалась праця неповнолітніх осіб, адже такі умови праці негативно впливають на фізичний розвиток молодого організму. Посадові особи опрацьовують з трудовими колективами підприємств  особливості  ідентифікації виробничих небезпек та заходи щодо їх попередження. Щоденно інспектори праці надають  інформаційну допомогу щодо організації безпечної роботи працівників у період карантину, не допускаючи при цьому порушень трудового законодавства. Особлива увага приділяється профілактичним заходам, направленим на недопущення інфікування та поширення захворювання Covid-19 на робочих місця закладів охорони здоров’я, а також забезпечення сталої  роботи систем киснезабезпечення.

Детальніше

https://mk.suspilne.media/episode/41545