gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: керівника підприємства притягнуто до відповідальності за невиконання вимог припису щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці

25 листопада 2020

За результатами позапланового заходу контролю автотранспортного підприємства м.Миколаєва зафіксовано факт не виконання вимог припису внесеного інспекторами праці Управління Держпраці у Миколаївській області у січні 2020 року.

Так, за результатами інспекційного відвідування у січні 2020 року виявлено, що заробітна плата працівникам продовж 2019 року виплачувалася нижче встановленого мінімального розміруТакож роботодавець порушив вимоги щодо проведення індексації заробітної плати та нарахування подвійного розміру оплати праці за роботу у святкові дні. З метою усунення зазначених порушень та недопущення їх у майбутньому інспектором праці було внесено припис.

Між тим, суб’єкт господарювання невідповідально поставився до виконання свого обов’язку. Порушення трудових прав 6 працівників так і не були усунуті.

Відносно керівника підприємства інспектором праці складено протокол про адміністративне правопорушення за  ст. 188-6 КУпАП та винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення. За невиконання вимог раніше виданого припису керівником підприємства сплачено штраф у розмірі 850 грн. Крім того, за результатами інспекційного відвідування до автотранспортного підприємства будуть вжиті заходи відповідальності, передбачені вимогами ч. 2 ст.265 КЗпП України.