gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: дошкільнята передали до Управління Держпраці малюнки на участь у конкурсі «Охорона праці очима дітей»

30 грудня 2020

Напередодні зимових свят для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»-2021 до Управління Держпраці у Миколаївській області надійшли малюнки дітей старшої групи закладу дошкільної освіти № 17м.Миколаєва.

Представник закладу розповіла, що робота над малюнками розпочалась одразу як було отримано повідомлення про конкурс. Малеча опрацьовувала роботи разом з батьками. Сімейні тандеми показали гідний результат – інформаційно насичені роботи у яскравому виконанні. Перед тим як потратити до Управління роботи пройшли критичну оцінку щодо дотримання тематичних вимог. 

«Здобувати знання та навички, формувати власне ставлення до охорони праці. Саме на це покликано проведення конкурсу. Обмін ідеями між дітьми та батьками щодо зображення сюжету малюнку є елементами розвитку критичного мислення, етапом  аналізу виробничих ризиків, притаманних трудовій діяльності дорослих. Прийняття малюнків для участі у конкурсі триватиме до 15 лютого 2021 року, тож ті хто не до кінця обміркував тему конкурсу мають час на створення нових шедеврів. Будемо раді роботам всіх учасників», –  відзначила Яна Скуратовська, перший заступник начальника Управління Держпраці у Миколаївській області.