gov.ua Державні сайти України
Пошук

Львівщина: про активну співпрацю між обласними службами Держпраці і Пенсійного фонду та позитивну динаміку за результатами проведених спільних заходів

02 лютого 2021

Начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова взяла участь у засіданні колегії, яка відбулась у ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області у режимі відео конференції. Участь у засіданні також взяли: представники Пенсійного фонду, Львівського обласного центру зайнятості, ГУ ДПС у Львівській області, Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців, ГУ ПФУ у Львівській області.

Представники ГУ ПФУ У Львівській області доповіли про підсумки роботи щодо виконання бюджету та реалізації пріоритетних напрямів в сфері пенсійного забезпечення на регіональному рівні у 2020 році.

З доповіддю щодо стану зайнятості в регіоні, динаміки застрахованих осіб впродовж минулого року та факторів, які вплинули на неї виступила начальник Управління Держпраці. З поміж іншого, Ольга Вільхова відзначила активну співпрацю між службами та позитивну динаміку за результатами проведених спільних заходів.

«Впродовж минулого року фахівцями Управління Держпраці спільно з соціальними партнерами, зокрема фахівцями Пенсійного фонду області, превентивними заходами на Львівщині охоплено понад 25 тис. осіб. Активну роз’яснювальну роботу проведено в межах інформаційних кампаній щодо подолання незадекларованої праці, які проходили у січні та серпні 2020 року. Як свідчать статистичні дані, саме у ці періоди у нашому регіоні спостерігалось збільшення кількості скерованих до органів ДПС повідомлень про прийняття на роботу», – зазначила очільниця Управління Держпраці та подякувала усім працівникам Пенсійного фонду за злагоджену співпрацю.

Обговоривши напрями подальшої роботи та окресливши основні завдання на 2021 рік, члени колегії прийняли відповідне рішення та схвалили проєкт наказу.