gov.ua Державні сайти України
Пошук

Луганська область: у м. Кремінна інспектори Міжрегіонального управління виявили 33 неоформлених працівників

14 вересня 2021

Інспекторами праці відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці проведено ряд позапланових заходів державного контролю у формі інспекційного відвідування фізичних осіб-підприємців за місцем здійснення діяльності у місті Кремінна Луганської області.

В ході проведення інспекційних відвідувань у закладах торгівлі (магазини, бази, МАФивстановлено факт використання праці 33 неоформлених працівників.

Роботодавці допустили до роботи працівників без оформлення трудових договорів та не подали повідомлення про прийняття на роботу до територіального органу Державної податкової служби.

За результатами позапланових заходів контролю до роботодавців, як до платників єдиного податку, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, застосовано попередження.Складено протоколи про адміністративне правопорушення та винесено приписи щодо усунення порушень, встановлених під час проведення інспекційних відвідувань.