gov.ua Державні сайти України
Пошук

Луганщина: науково-практична конференція з питань проведення комплексу весняно-польових робіт

21 березня 2019

Начальник відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально культурній сфері на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області взяв участь в науково-практичній конференції з питань особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт на підприємствах агропромислового комплексу Луганської області, яка нещодавно відбулась у Луганській обласній державній адміністрації.

Під час конференції її учасники розглянули низку питань щодо підвищення якості ведення господарювання, технічного переоснащення, більш ефективного використання сільгоспугідь. Спікерами заходу були надані методичні рекомендації з особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт і догляду за посівами озимих та ярих ранніх культур. Зокрема, щодо раціонального використання земель, визначення посівної якості насіннєвого матеріалу, виробничої та фітосанітарної безпеки.

 У свою чергу, посадовець ГУ Держпраці під час доповіді торкнувся таких важливих питань, як проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, організація та проведення медичних оглядів працівникам  сільськогосподарських підприємств. Також під час доповіді до  уваги присутніх було доведено аналіз травматизму на підприємствах агропромислового комплексу України в цілому. Окремо було розглянуто випадки виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери Луганської області, а саме – причини нещасних випадків та заходи попередження нещасних випадків.