gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: в ТОВ «ФК «Динамо» Київ» відсутня декларація на обслуговування системи газопостачання суб’єкта господарювання

17 березня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті, начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Київській області провели планову перевірку в підрозділі ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» Київ», що має в столиці три об’єкти: навчально-тренувальна база «Конча Заспа», ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського на Нивках, стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. Підприємство має на балансі 4 ліфти, трансформаторні підстанції, газові котельні. Посадові особи перевіряли дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.  

Під час перевірки було виявлено 194 порушення. Серед них: відсутня декларація на обслуговування системи газопостачання суб’єкта господарювання, відсутня декларація на експлуатацію 4 ліфтів, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, відсутня декларація на виконання зварювальних робіт, працівники частково не пройшли спецнавчання тощо.

По завершенні перевірки посадові особи склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто керівництво ТОВ «ФК «Динамо» Київ» за недотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Підприємству надано три місяці на усунення виявлених порушень.