gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: в Білій Церкві провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі та послуг

31 січня 2020

Посадові особи Головного управління Держпраці у Київській області проводять  зустрічі, семінари, наради щодо переваг легального працевлаштування з працівниками та роботодавцями, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі, а також тимчасового розміщення та організації  харчування. Нагадаймо, що інформаційно-роз’яснювальна кампанія, спрямована на реалізацію доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.

Днями головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління праці Головного управління Держпраці у Київській області Тетяна Замула поспілкувалася і надала інформаційні матеріали підприємцям і найманим робітникам на ринку «Білоцерківець», в продовольчих і промислових магазинах міста Біла Церква Київської області.

Окрім цього, разом із посадовими особами Головного управління Держпраці у Київській області взяла участь у нараді, що відбулася в Білоцерківському міському центрі зайнятості. Захід відбувся за участі місцевих суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі. Роботодавців ознайомили із вимогами законодавства в частині належного оформлення трудових відносин. Фізичним особам-підприємцям наголосили на необхідності укладення трудових договорів з працівниками у письмовій формі. З працівниками суб’єктів господарювання обговорили переваги офіційного працевлаштування, роз’яснили права та соціальні гарантії для найманих працівників у сфері трудових відносин.