gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: у Білій Церкві на підприємстві виявлено 52 порушення вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки

11 червня 2021

Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці, відділу нагляду в АПК, СКС та зв’язку, відділу нагляду за об’єктами котлонагляду, підйомними спорудами та на транспорті ГУ Держпраці у Київській області провели планову перевірку в ТОВ «МАРЕВЕН ФУД ЄВРОПА», яке займається виробництвом харчових продуктів, має на балансі 2 трансформаторні підстанції (ТП) (м. Біла Церква Київської області). Посадові особи перевіряли дотримання на підприємстві вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки.

Під час перевірки виявлено 52 порушення. Серед них – відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки (лінії з випуску макаронних виробів), відсутній дозвіл на виконання робіт у вибухопожежонебезпечних зонах, відсутня декларація на виконання робіт на висоті, на підприємстві не проведено профілактичні випробування та вимірювання ТП, експертні обстеження (технічне діагностування) тощо.

По завершенні перевірки головні державні інспектори склали акт, вручили припис. До адміністративної відповідальності притягнуто головного інженера ТОВ «МАРЕВЕН ФУД ЄВРОПА» за недотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. ГУ Держпраці у Київській області підготувало позов до суду.