gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: суд не задовольнив позов ТОВ «М-Кіно» до Головного управління Держпраці у Київській області

15 листопада 2019

Позовна заява надійшла до Окружного адміністративного суду міста Києва від ТОВ «М-Кіно» до Головного управління Держпраці у Київській області про визнання протиправною та скасування постанови Держпраці про накладання штрафу у розмірі 372 300 грн.

Нагадаймо, що під час інспекційного відвідування адміністрація ТОВ «М-Кіно» не допустила головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Київській області до проведення інспекційного відвідування. Відповідальні посадові особи підприємства не надали жодних з потрібних документів. Факт недопуску було зафіксовано викликом наряду поліції та складенням акту.

Головним управлінням Держпраці у Київській області, винесено постанову про накладання штрафу на ТОВ «М-Кіно» у розмірі 372 300 грн за недопуск до здійснення інспекційного відвідування.

Окружний адміністративний суд міста Києва за результатами розгляду наданих документів і матеріалів відмовив ТОВ «М-Кіно» у задоволені позивних вимог до Головного управління Держпраці у Київській області.