gov.ua Державні сайти України
Пошук

Кривий Ріг: проводиться спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком на підприємстві з видобування залізних руд

29 січня 2018

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області проводить спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 25 січня 2018 року з прохідником 1972 року народження на підприємстві з видобування залізних руд м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

За оперативною інформацією, 25.01.2018 під час демонтажу рудничної стійки прохідник отримав травми голови та тулуба куском породи, який випав з кріплення. Постраждалого було госпіталізовано до лікарняного закладу, де під час реанімаційних заходів він помер.

Остаточні обставини та причини нещасного випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Держпраці продовжує нагадувати про необхідність неухильного дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.